Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty pytań na język angielski

Pobierz

2012-04-02 10:35:15Przetłumacz na język angielski fragment zdań umieszczone w nawiasach.. .Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań (1-4), tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Uwaga!. 2.Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania gramatycznie poprawne.. 2014-04-20 17:46:10Przedmiot: Język angielski / Liceum: 2 rozwiązania: autor: Kitka18 22.4.2010 (14:34) Uzupełnij zdania wstawiając czasowniki podane w nawiasach w czasie present Przedmiot: Język angielski / Liceum: 2 rozwiązania: autor: piinklady 24.10.2010 (21:11) Uzupełnij zdania przyimkami z ramki dwa zostały podane dodatkowo i nie Przedmiot: Język .Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania ?. Uzupełnij luki w tekście czasownikami w nawiasach w czasie Past Simple i Past Perfect.. Z góry dziękuję za odpowiedź .. My family (pojechała na wczasy zorganizowane) to Spain last year.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy.Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na j. angielski, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zda - Pytania i odpowiedzi - Język angielski..

Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty na język angielski.

nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi.. Rejestracja.. Question from @milcia203 - Język angielskiPrzetłumacz podane w języku polskim fragmenty zdań na język angielski.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie- ćwiczenie 10/86.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Wybierz właściwą odpowiedź.. Ćwiczenie dla chętnych: Uzupełnij luki w zdaniach na podstawie tekstu z ćwiczenia 10.W zadaniach 16-18 przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Uwaga!Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań.. (0-5) Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Uwaga: w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie pięć wyrazów.Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język angielski, tak aby otrzymać gramatycznie i logicznie poprawne zdania Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie pięć wyrazów.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy..

Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język angielski.

Rozwiązania zadań.. They (mieszkają) _____ there for many years.W zadaniach 16-18 przetlumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymaćlogiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Zadanie 16 1. zadanie dodane 15 marca 2011 w Język angielski przez użytkownika robert785 ( -1,060 ) [Szkoła średnia] angielskiPrzetłumacz na język angielski fragment zdań umieszczone w nawiasach.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Do Każdego zdania (1 - 4 ) dopasuj właściwy opis.. They aren't healthy.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań 1-4, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. You (nie powinieneś pić) fizzy drinks.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Logowanie.. 2.Zadanie: przetłumacz podane w nawiasach fragmenty na język angielskim,tak aby otrzymać logiczne i gramatyczne zdania w każdą lukę możesz wpisać do czterech Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.2 Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. 4,269 wizyt.. 3.Język angielski - karta rozwiązań zadań Strona 2 z 4 GA-R1 Poniżej zapisz rozwiązanie zadania 7..

2011-12-06 17:52:45 Przetłumacz 6 zdań na język angielski .

Zadanie 7.. Pytania i odpowiedzi.. Przetłumacz na język angileski podane w nawiasach fragmenty tak aby otrzymać logiczne i grmatycznie poprwane zdania.. 1 I (nie widziałem) _____ Mary since Monday.Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie- zadanie 9/86.. John and Mary (piszą do siebie od kilku) years 3.Przetłumacz na język angielski.. Zarejestruj się na stronie, odpowiadaj .Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymywać logiczne i gramatyczne poprawne zdania.. Strona 2 z 14Zobacz 4 odpowiedzi na zadanie: Przetłumacz podane słowa.Zobacz 3 odpowiedzi na pytanie: przetłumacz podane zdania na język angielski.. 5 / 87 Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty tak aby otrzymać logiczne i gramatyczne poprawne zadania .Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty zdań na język angielski.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Jeden opis pasuje do dwóch zdań..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt