Opis obrazka po francusku

Pobierz

Na pierwszym planie jest pole i dwie kobiety.. Po prawej stronie przedpokoju znajduje się kuchnia , w której po lewej stronie są szafki ,kuchenka gazowa, lodówka itd.opis obrazka francuski.. Na obrazku widoczny jest tłum ludzi.. Na drugim planie są drzewa i niebo.Kto wie jak się opisuje obrazek z języka francuskiego?. Poznamy ich pisownie w języku francuskim.. dni tygodnia po francusku godziny po francusku participe passe cześć po francusku kolory po francusku pogoda po francusku cytaty po francusku czasowniki francuskie członkowie rodziny po francusku pytania po francusku .Streszczenie, plan wydarzeń.. Brak ocen Przez admin .. poleca 85 % .. jestem w lóżku o 23.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Na ilustracjach oraz filmiku mamy zebrane podstawowe słownictwo z tych dwóch zagadnień, dlatego warto rozpocząć naukę od wszystkich trzech wpisów.Teraz napisze i przetłumaczę opis mojej koleżanki ( który sama napisałam ) : C ' est Ania .. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach: notatka o odysei mapa myśli pan tadeuszfrancuski francuski słówka opis obrazka po francusku opis obrazka francuski.. Powodzenia!. Po odpoczynku zaczynam się uczyć, odrabiac pracę domową.. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.. O 20 robię małą przerwę aby zjeść coś..

pl. ?Opis obrazka po francusku zwroty.

Zestaw zwrotów niezbędnych przy opisywaniu obrazka - przyda się każdemu maturzyście.. Oczywiście, ta dobrze ułożona rutyna nie dotyczy weekendów i .po francusku woda piec noga widelecpli na dzisiaj czas na odpowiedź 2 minuty Przedmiot: Język obcy / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: zakochana 17.10.2010 (22:55) WAZNE!. Ona mieszka w Łodzi w Polsce .. Czy mógłby mi Przedmiot: Język obcy / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: ~leopardunicorn 9.1.2012 (15:54)f) Po zakończeniu całości obsługi technicznej należy przeprowadzić ogólną weryfikację w celu zagwarantowania, że ze statku powietrznego i podzespołu usunięto wszystkie narzędzia, wyposażenie i obce części oraz materiały, a wszystkie zdjęte osłony zostały ponownie zainstalowane.Gorąco polecam fanpage na Facebooku Thinking Art do treningu wypowiedzi ustnej czy pisemnej.. Następny wpis Następny Plan wydarzeń 1.. Tam też przykładowy opis wraz z tłumaczeniem, który może być przydatny w przygotowaniu własnej pracy.Forum Brak wkładu własnego - Bardzo prosze czy mógł by mi ktos opisać jakieś zwierze po francusku.Albo podać strone gdzie moge znależć takie opisy?. Obraz nazywa się Les Coquelicots.. opis obrazka po francusku :) obojetnie jakiego, mozecie sobie wybrac i Przedmiot: Język obcy / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: xlena7 18.10.2010 (21:37) PILNIE potrzebuję na jutro wysłać opis domu po francusku..

Oprócz: Opis obrazka po francusku zwroty.

Co można z nimi zrobić?. Na pierwszym planie jest flaga ONU (Organisation des Nations Unies).. Tłumaczenia w słowniku polsko - francuski.. Proszę o pomoc :) Moje mieszkanie jest małe.. dni tygodnia po francusku godziny po francusku participe passe cześć po francusku kolory po francusku pogoda po francusku cytaty po francusku czasowniki francuskie członkowie rodziny po francusku pytania po francusku meble francuskie części ciała po .Dzisiaj powtórzymy sobie dwa zagadnienia, które pomogą nam w pełni opisać daną osobę, a są to wpisy o: przymiotnikach dotyczących wyglądu oraz cechach charakteru.. Można przygotować jakiś obraz, przedstawić go studentom i poprosić ich o komentarz- można wywołać ciekawą dyskusję.Opis domu po francusku!. Przy wejściu znajduje się przedpokój, w którym po prawej stronie stoi szafa na kurtki i buty.. Na lewo od drzwi stoi moje łóżko koloru brązowego obok, którego stoi stolik na laptopa i lampka nocna.masz juý zatem 9 punktŠw.. ?bardzo prosze opis /ˈɔpʲis/ rzeczownik r. męski gramatyka .. W tle są transparenty z napisem wolność.. 9 września 2020 04:59 Konkursowe.. Jednym z najpopularniejszych jest rozpoczęcie od ogólnego opisu tego, co widzimy na zdjęciu, a potem przejście do opisywania szczegółów i dzielenia się własnymi przypuszczeniami.Opis dnia - język francuski..

19 fiszek Fiszkoteka.Opis pokoju po francusku.

Opiszesz prawid'owo ilustracj«, tzn. zachowasz logiczny porz‹dek w opisie (od ogŠ'u do szczegŠ'u), uzyskasz 2 punkty.. Opis zagadnień, których dotyczy zawartość zasobu wyrażony w postaci prostego tekstu o funkcji informatywnej.. Na stronie znajdziecie mnóstwo ciekawych ilustracji.. Chodziłoby mi o przetłumaczenie mi tego opisu,nie w translatorze,tylko proszę o napisanie tego przez kogoś kto jest dobry z franca :P W moim pokoju jest.. Kończę naukę o 22.. Potem b«d‹ jeszcze dwa pytania od egzaminatora, chyba ýe twŠj opis b«dzie tak udany, ýe wyprzedzisz jego pytanie i odpowied' na nie juý zawrzesz w opisie.Opis obrazka jest jednym z zadań maturalnych.Jest kilka sposobów rozwiązywania tego zadania.. opis rodziny po francusku : .. Mistic, będziesz korygował moje następne ewentualne teksty po francusku, w razie czego .500 najważniejszych czasowników po francusku; 300 najważniejszych określeń po francusku; Francuski B2; Francuski: dzień drugi; Top 1000 francuskich słów; Francuski w biznesie; Francuski w podróży; Francuski w 1 dzień; Rozmówki polsko-francuskie; Francuski dla Twojego dziecka; La description extérieure - Opis wyglądu zewnętrznegoopis po francusku .. Forum Pomoc językowa - Bardzo proszę o pomoc, gdyby ktoś mógł przetłumaczyć kilka zdań opisujących obrazek..

Matura ustna z angielskiego - opis obrazka.

Jeśli zapamiętacie te zwroty, matura ustna z angielskiego na pewno pójdzie Wam świetnie.. Moglby mi ktos pomoc opisac to oto super -The Big Bang Theory- zdjecie w PROSTYCH zdaniach po francusku?. Czyli juý masz 11 punktŠw!. opis obrazka po francusku :) obojetnie jakiego, mozecie sobie wybrac i Przedmiot: Język obcy / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: xlena7 18.10.2010 (21:37)opis rodziny po francusku :( Temat został przeniesiony do archiwum.. Idę do łazienki i biorę prysznic.. Jakieś szczegóły, proszę o jakiś przykład jak zacząć itp.Zadanie: wazne opis obrazka po francusku obojetnie jakiego, mozecie sobie wybrac i wkleic mi link w paru krotkich zdaniach bardzo prosze do 24 moja Rozwiązanie: le tableau repr sente un vase de fleurs il est fait avec de la peinture le fond est deopis obrazka w jezyku francuskim ;) - rozwiązanie zadania.. To jest Ania .. Potem jestem gotowy żeby się położyć.. Ten temat przebywa obecnie w archiwum..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt