Zapisz wyrazy które kojarzą ci się z podanymi słowami i zawierają

Pobierz

Dopisz do podanych słów wyrazy różniące się miękkością jednej z głosek.. pasek - noś - miecz - słonie - 3.. Dodaj.Zobacz 6 odpowiedzi na pytanie: Wypisz słowa kojarzące się z zimą, które mają "ó" i "ż".Zadanie: dopisz przymiotniki, które kojarza ci się z podanymi Rozwiązanie: a pisarz świetny, dobry, fantastyczny b fantazja wybujała, bujna c dziełoOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Nowe Słowa na start!. poduszka,pierze,miękkość, dyscyplina sportu,zima,krążek, katar,mnich,ubiór, materiał, Odpowiedź grzela2005 Wpisz brakujące słowa.. walc,muzyka,kroki- centrum,pu… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Zapisz wyrazy, które kojarzą ci się z podanymi słowami i zawierają przynajmniej 1 głoskę miękką.Zapisz wyrazy, które kojarzą Ci się z podanymi słowami i zawierają przynajmniej jedną głoskę miękką.-barwa, trawa.-szyć, igła.Zapisz wyrazy,które koarzą Ci się z podanymi słowami i zawierają.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Dopisz do podanych słów wyrazy różniące się od nich tylko miękkością jednej z głosek.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.Mogę jedynie dodać, że są rz w wyrazie piszemy, gdy w słowie należącym do tej samej rodziny wyrazów w w miejscu rz występuje r, typu morze - morski, dworzec - dworcowy.W tym quizie, musisz znaleźć rymujące się wyrazy..

Zapisz wyrazy, które kojarzą Ci się z podanymi słowami i zawierają głoskę miękką.

Nowe Słowa na start!. Question from @Koksikxxdd - Szkoła podstawowa - Polski 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 18.1.2016 (8:51) - przydatność: 37% - głosów: 124.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Kolorem czerwonym zapisz czasowniki, np.:zbierać, suszyć, czytać, padać, itp.Kolorem pomarańczowym Odpowiedź na zadanie z Nowi Tropiciele.. Nie chciało mi się wychodzić z domu, dlatego postanowiłem, że ten wieczór po prostu wykorzystam na odpoczynek.wyrazy z "RZ" które kojarzą się z wakacjami.. walc muzyka kroki Przykładowe rozwiązanie:poranek; Odpowiedź na zadanie z Teraz polski 6 2014Zapisz jak najwięcej wyrazów pochodnych do podanych : mówić , pisać , robić?. Nowe Słowa na start!. 6 rap filharmonia dyrygent … poniżej.. maleć malec głos obraź odpowiedź nic siad sad miecz misa 3.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. poziomie 4 klasy str 65 matma arytmetyka Answer.. Aby wziąć.DYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. Następnie dopisz jeszcze jedno nazwisko znanej osoby do każdego z zawodów.. walc, muzyka, kroki - herbatniki, cukiernia, słodycze - uczucie, agresja, gniew - 4.Przykładowe rozwiązanie: zima - śnieg, mróz, bałwan, igloo kominek - wieczór, ciepło, ogień, drewno książka - odpoczynek, czytanie, nauka, biblioteka Przykładowa historia: Za oknem padał śnieg i powoli zapadał zmrok..

Zapisz wyrazy,które kojarzą Ci się z podanymi słowami i zawierają głoskę miękką.

u osób uzależnionych gdy nie mają dostępu do narkotyków wysteem pują skurcze miesni i .Zaloguj się Zarejestruj się Opublikowano 13.05.2018 na ten temat Polski from Guest Zapisz wyrazy z samo h lub ch które kojarzą ci się z podanymi słowami i wyrażeniamiAbout Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators .Wypisz jak najwięcej słów, które kojarzą Ci się z latem.Podkreśl te wyrazy, które zawierają litery ą,ę,om lub en,.. Autorzy: Agnieszka Marcinkiewicz, Joanna Kuchta.. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.. Pablo Picasso was an art___.Ile 13 mieści się w 100?. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.zapisz wyrazy z h lub ch które kojarzą ci się z podanymi słowami i wrażeniami.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.Połącz wyrazy, aby utworzyć nazwy zawodów.. Zapisz wyrazy, które kojarzą Ci się z podanymi grupami słów i zawierają co najmniej jedną głoskę miękką.. Podkreśl spółgłoski miękkie.. Karty ćwiczeń .Napisz wyrazy które ci się kojarzą ci się z przyszłością.. 4 Dopisz do podanych słów wyrazy różniące się od nich tylko miękkością jednej z głosek.. Dopisz wyrazy, które kojarzą ci się.殺 ROZDANIE - 3 słowa, które kojarzą Ci się z jesienią - Do zdobycia śliczny czarny t-shirt unisex z wybranym przez Ciebie zwierzątkiem w kieszonce (pokazującym środkowy paluch haha) ..

... Zapisz wyrazy z samo h lub ch które kojarzą ci się z podanymi słowami i wyrażeniami Answer.

[ usuń ] · [ edytuj .. z 10 wyrazów minimum Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2010-09-11 12:57:04Zobacz 3 odpowiedzi na pytanie: Napisz 10 wyrazów które kojarzą Ci się z domem.Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.. Question from @Natka13133 - Szkoła podstawowa - PolskiProszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Przy każdej z liter dopisz słowa które kojarzą ci się z muzyką [po niemiecku] M-Musik U- S- I- K- R- I- C- H- T-Tanz U- N- G- E- N-poniżej.. Dopisz końcówki do podanych nazw zawodów.. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania 1.Spośród podanych wyrazów wybierz i podkreśl te, które kojarzą ci się z orkiestrą.Wyjaśnij ich znaczenie.. Otocz ją pętlą.. Inne książki z tej serii.. Które słowa mają pisownię łączną, a które - rozdzielną?. Otocz ja pętlą.. maleć - obraź - nic - miecz - głos -2019.. Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Wypisz wszystkie hasła, które kojarzą ci się z Konradem (Zuzanna Orlińska - "Cierpienia sięciolatka")., Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.Zapisz wyrazy z samo h lub ch które kojarzą ci się z podanymi słowami i wyrażeniami..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt