Przysięga 335 streszczenie odcinków

Pobierz

Cavidan ma problem z głowy!. Beztroski młody mężczyzna, wyswatany przez ojca, pragnie odzyskać wolność.W kolejnych dniach można obejrzeć odcinek 334 i 335.. Sehriye widzi ogromne cierpienie Kemala po rozwodzie z Narin.. 335: Emir i Reyhan wracają od lekarza.. W 466. odcinku Przysięgi, którego emisję zaplanowano na poniedziałek 30 sierpnia 2021 roku, Kumru podpisuje dokumenty rozwodowe i obiecuje, że da Kemalowi rozwód.Wściekła Songul zapowiada, że zgotuje Cavidan piekło.. Przysięga streszczenie szczegółowe odcinków 330, 331, 332 Przysięga 330 streszczenie.. [Streszczenie + Zdjęcia] 29 września 2021Turkweb.pl 497: Kemal podnosi się gwałtownie na równe nogi.Streszczenie 182. odcinka serialu "Przysięga" można znaleźć poniżej.. Wściekła Songul zapowiada, że zgotuje Cavidan piekło.. Zafer namawia Emira, by odstąpili od przetargu, w którym ich firma bierze udział.. Uroczystość jest piękna, wszyscy są obecni i cieszą się ze szczęścia młodej pary.. Życie pochodzącej z prowincji Reyhan radykalnie się zmienia po śmierci matki.. Przysięga odc.. Prawdopodobnie więc w polskiej telewizji zobaczymy łącznie 103 odcinki.. 354 wyemitowany zostanie w czwartek 18 lutego.. […]Wszystkie odcinki serialu Przysięga online można znaleźć w formie VOD.. Cemre podkrada mu telefon i udaje, że realizuje zlecenie, które zaoferowała Cavidan.Streszczenie odcinków, mecze na żywo..

Zobacz streszczenie szczegółowe po polsku.

[Streszczenie + Zdjęcia] 13 sierpnia 2021Turkweb.pl 464: Cavidan po raz kolejny przychodzi do rezydencji.. Co czeka równolegle Nurun?. Emir przyznaje się Reyhan, że marzy o córce.. Feride wyciąga do Emira rękę na zgodę i proponuje, by zostali.. więcej.. Emir Tar­hun już wie, że źle po­stą­pił.. Talaz o niczym nie wie i uważa, że Cemre jest coraz bardziej szalona.. Kemal próbuje porozmawiać z nieszczęśliwą Masal.Przysięga Odcinek 335 / Przysięga.. Nagle dziewczyna ściąga podarowany wisiorek z szyi i prosi męża, by się zatrzymał.. Rok produkcji: 2019 Czas trwania: 55 min Kategoria: 12+ Data publikacji: 2021-01-06 21:12.. Zapewnia ją, że zawsze przy niej będzie, a kiedy Kumru wyzdrowieje, zamieszkają razem.Opis odcinków.. 333, 334, 335 na TVP VOD dostępny będzie po premierze w telewizji TVP 1.. Komentuj.. Na prze­pro­si­ny mo­że być już jed­nak za póź­no.Przysięga odcinek 335: Reyhan zakopuje wisiorek!. [Streszczenie + Zdjęcia]Jeżeli jesteście ciekawi co wydarzy się w serialu, to poniżej prezentujemy streszczenia szczegółowe Przysięgi.. Emir próbuje ją przekonać, żeby została dla dobra dziecka, ale ona nie potrafi mu wybaczyć.. Natomiast Narin prosi Feride, by ta została jej świadkową.. Emir wraca z matką do rezydencji.. Serial Przysięga to prezentowany w tygodniu serial w języku tureckim (z polskimi napisami).Przysięga odcinek 497: Kemal nie akceptuje prawdy!.

Ile odcinków ma serial Przysięga?

Co wydarzy się w najbliższych dniach w serialu Przysięga, który po polsku można oglądać w TVP 1?. "Posłuchaj, jeśli będziesz tu przy.Przysięga (tur.. 330, 331, 332 na TVP VOD dostępny będzie po premierze w telewizji TVP 1.. Tureckie seriale po polsku cieszą się dużą oglądalnością.. Przysięga odcinek 335: Reyhan zakopuje wisiorek!. Przysięga odc.. Streszczenie.. W rezydencji zjawia się Emir z matką.. [Streszczenie + Zdjęcia] 27 sierpnia 2021Turkweb.pl 474: Kemal w koszu na śmieci znajduje reklamówkę z nazwą sklepu zielarskiego.. Kumru odwiedza matka.. Kemal i Narin są świadkami na ślubie chorej kobiety.Przysięga - ile odcinków?Gdzie zobaczyć?. Z kolei Kumru dowiaduje się o ślubie siostry, a Songul rozmawia z Cavidan.. Tar­hun znaj­du­je praw­dzi­wy list Fe­ri­de, a po prze­czy­ta­niu go, po­sta­na­wia wszyst­ko wy­ja­śnić.. Znajduje w kieszeni anonimowy list z ostrzeżenie.W TVP 1 odcinek serialu "Przysięga" trwa ok. 45 minut.. Przysięga odc.. Kemal jest w szoku, widząc wyniki badań DNA.. Narin jest zdecydowana, by porozmawiać z Kemalem, ale przerywa im krzyk Masal.. Wszystkie odcinki serialu Przysięga online można znaleźć w formie VOD.. Serial "Przysięga" emitowany jest codziennie w ciągu tygodnia (od poniedziałku do piątku) o godzinie 16:00 na antenie TVP 1, po emisji serię możemy nadrabiać także za pośrednictwem platformy vod.tvp.pl, który będzie można zobaczyć zupełnie za darmo..

Poniżej prezentujemy streszczenie szczegółowe odcinków Przysięgi.

W najnowszym epizodzie Reyhan odchodzi.. Emir przyznaje się Reyhan, że marzy o córce.. Oskarża Narin, że celowo chce rozbić jego rodzinę!. Na odcinek 355 poczekać będzie trzeba do poniedziałku.. Udostępnij.. Co się zdarzy w odcinku 369 i 370 odc Przysięga.. Odcinki można oglądać na TVP 2, a powtórki w internecie na TVP VOD.. Poniżej prezentujemy streszczenie szczegółowe odcinków Przysięgi.. Tym razem udaje jej się spotkać z byłym mężem.. Wreszcie Narin i Kemal biorą ślub.. Przysięga wszystkie odcinki VOD.. Następnie razem udają się do rosnącego na polanie drzewa.. Serial "Przysięga" - STRESZCZENIA ODCINKÓWWięzień Miłości 514 to ostatni odcinek.. Yemin) - turecki serial obyczajowy emitowany na antenie Kanal 7 od 18 lutego 2019.. 515, 516 nie zostanie wyemitowany.. Ma pretensje do Narin, że przeprowadziła je w tajemnicy.. Uważa, że nie miała prawa tego.. więcej.. Produkcję swobodnie możemy ujrzeć także za pośrednictwem wspomnianej platformy .Streszczenie.. Songul jest wściekła i wygraża Cavidan.. Cavidan przypadkowo słyszy, co stało się z wisiorkiem Gulsum.. Dziewczyna zgadza się na małżeństwo z Emirem.. Dla fanów tego serialu prezentujemy streszczenie szczegółowe nadchodzących odcinków Przysięgi: 492, 493, 494 i kolejnych.Ke­mal chce roz­wo­du [STRESZ­CZE­NIE OD­CIN­KA] "Przy­się­ga" 466. stresz­cze­nie od­cin­ka..

W nowym odcinku Feride ...Przysięga odcinki 354 i 355 streszczenie.

Więzień Miłości streszczenia szczegółowe odcinków Więzień miłości 512 streszczenie Więzień miłości" odc ostatni streszczenie szczegółowe: Peker godzi się na rozwód z Selin i .. Masal bawi się z bliskimi w chowanego.Streszczenie 481. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Kemal nie dostaje zaproszenia na kolację, którą koledzy z pracy organizują dla Narin.. Jednym z nich jest Przysięga - emitowana w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05.. "Czyli to tam nabyła to zioło" - mówi do siebie i od razu opusz.Munevver daje Narin prezent.. Polska premiera serialu odbyła się 3 września 2019 na antenie TVP1.Polski nadawca stosuje odmienny w stosunku do oryginału podział treści na odcinki; ma to związek z tym, że jeden odcinek tureckiego oryginału ma długość ok. 50-70 minut, a Telewizja Polska emituje produkcję w .Przysięga (tur.Yemin) to emitowana w Polsce turecka seria dostępna na antenach kanału pierwszego TVP.Obecnie najistotniejszym motywem są przygotowania do wykonania próby ratunku Reyhan i dziecka.. Sehriye widzi ogromne cierpienie Kemala po rozwodzie z Narin.. 148 obejrzeć można w czwartek w TVP 1 lub powtórki na TVP VOD.Przysięga - odcinek 496.. "Przysięga" odcinek 335.. Cavidan przypadkowo słyszy, co stało się z wisiorkiem Gulsum.Odcinek 489.. [Streszczenie + Zdjęcia] 21 grudnia 2020 Turkweb.pl.. Sporo osób szuka "Przysięga napisy PL na OK RU", a przecież powtórki odcinków publikowane są po polsku na TVP VOD.. Przysięga odc.. Przeczytaj streszczenia szczegółowe i oglądaj odcinki na VOD TVP.. Cavidan ma problem z głowy!. Natomiast Feride nie ufa .Przysięga odcinek 474: Feride zabija człowieka!. Dzisiejszy odcinek trafia tam zawsze po emisji w telewizji.Feride żegna się z Yigitem i odchodzi z posiadłości na zawsze.. Odc.. Emisja w TVP 1 godzinie 16:05.. Dzisiejszy odcinek Przysięgi online na żywo za darmo po polsku można oglądać na WP Pilot, gdzie dostępna za darmo i legalnie jest telewizja TVP 1 online..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt