Napisz skojarzenia do slowa kultura

Pobierz

Patriotyzm - Miłość, Rodzina, Przyjaźń, Ryzyko, Życie, Cały Świat ( w znaczeniu że jest dla ciebie najważniejszy ), Bezpieczeństwo, Polska, Kraj, Narodowość.. rozbój.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Szkoła - zapytaj eksperta (1002) Szkoła - zapytaj eksperta (1002) Wszystkie (1002) Język angielski (705) Język polski (0) Matematyka (0) Biznes i Finanse (35864) .Zobacz 3 odpowiedzi na pytanie: Jakie znasz skojarzenia do słowa źródło?Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Pod spodem znajduje się pełne zestawienie wszystkich wyrazów bliskoznacznych do słowa skojarzenie: konsolidacja, powiązanie, scalenie, skomasowanie, skonsolidowanie, skumulowanie, skupienie,Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. pomogłam ?Sztuka, Kultura, Książki () Wszystkie () Architektura (1707) Bajki i baśnie (3229) Cytaty (7433) Czasopisma (9922) Człowiek (26368) Fantastyka i Fantasy (2819) Filozofia (9679) Fotografia (38900) Historia (133761) Inne (31472) Język Kaszubski (188) Język Polski (391699) Komiksy (85)Synonimy do słowa "skojarzenie".. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Jakby co to mam już dużo, ale nie mam żadnych, żeby w środku, na końcu lub na początku była litera "D", "N", "W" i "I" ..

napisz jak najwięcej skojarzeń do słowa "przepaść" - Odrabiamy.plcierpienie.

Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. kłotnia.. broń.. Jakby co to "N" dwa razy .. Dałam więcej jakby Ci coś nie pasowało :) Proszę czekać.Zadanie: poszukaj skojarzeń do słowa chrzescijanin i zapisz je według zasady akrostychu każde słowo rozpoczyna sie od pierwszej litery c h r z e ś Rozwiązanie: chrzest hostia religia zbawiciel eucharystia światłość czyściec i jezus archanioł niebo i Przykładowe rozwiązanie: a)Skojarzenia ze słowem "artysta":sztuka;literatura;muzyka; Odpowiedź na zadanie z Między Nami 2Nauczycielka języka polskiego z czteroletnim doświadczeniem.. w Zapytaj.onet.pl.Wielka wartość stylistyczna skrzydlatych słów polega na tym, że nie tylko wywołują one skojarzenia ze źródłami, ale mogą również pojawiać się w zwykłym użyciu jako utrwalone związki wyrazowe (frazeologizmy) i przekształcenia, nawiązania, które są znakiem gry stylistycznej.Skojarzenia z wyrażeniem "marność nad marnościami": przemijanie; nicość; czerń; rozkład; Z góry dzięki za pomoc .Poniżej znajduje się przekrojowy spis wszystkich wyrazów bliskoznacznych do słowa kultura: bon ton, ceremonialność, dobre maniery, dobre wychowanie, dobry styl, dobry ton, dostojność, dworność,Napisz skojarzenia do słowa kultura..

napisz jak najwięcej skojarzeń do słowa "przepaść" - Odrabiamy.plodpowiedział (a) 11.09.2013 o 14:04.

czołg.. O ile nie chodzi Ci o wyrazy bliskoznaczne, bo też się tak czasem zdarza ^^Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Skojarzenia do słowa?. Mysle ze pomoglam ;) Odpowiedź została zedytowana [Pokaż poprzednią odpowiedź] wojsko rycerz wojownik miecz walka ponure kolory ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt