Opis zwierząt po niemiecku

Pobierz

Wystarczy tylko powtórzyć wszystko kilka razy - jak papuga!Przydatność 60% Rasy psów po niemiecku DER BOXER DIE PROMENADENMISCHUNG DER GIFTHUND ( bokser) ( kundel ) (jodłacz) HEILIGES HUBERTOSHUND DER DACKEL DER FAULHEITHUND (pies świętego Huberta) (jamnik) (pies leniwy) DER BOTEHUND BRITISCH DER GERUCHSSINHUND (brytyjski pies gończy) (pies węchowiec) DER JGERHUND DER HUND DER WOLFSHUND DER.Wiele nazw zwierząt po niemiecku tworzymy według podobnego schematu: drugi człon nazwy to Tier, czyli zwierzę, a pierwszy człon odnosi się do wyjątkowej cechy danego zwierzęcia: Stinktier - dosł.. bardzo kocham mojego kota!. Może Ci starczy.. 2 Zwierzęta morskie.. Maja biega zawsze po domu.. skrzele - die Kiemen.. Mam królika o imieniu Wacek.. Jest uwielbiana przez wszystkich domowników.. Ma 2 lata.. Z poważaniem Szpilusia_Figielek.Er ist rot und klein.. Leon ist ein Kater mit schwarz-weissem Fell.Osoby uczące się języka niemieckiego często mają problem z zapamiętaniem rodzajnika określonego.. Jest zwierzeciem przyjacielskim najbardziej lubi dzieci.Zadanie: opisać swoje zwierzątko po niemiecku Rozwiązanie: meine hund ist braun er heise toffik wejz na jakiegoj dobrego tlumacza moze zacznij od tego jak1.das Schnabeltier-dziobak.. Dlatego też, tak jak robiłam to wcześniej posłużę się kolorami: der die das.. uwielbia jeść marchewkę i jabko..

Opis zwierzęcia po niemiecku.

Z tej lekcji dowiesz się, jak nazywają się zwierzęta po niemiecku.. w lato lubi przebywac na dworze.. zwierzęta niemiecki.. on jest pupilkiem / ulubieńcem całej rodziny.. Często biega po domu i ma 2 lata.. konnen odmiana rozmówki niemieckie opis przyjaciela po niemiecku zwierzęta po niemiecku essen odmiana szanowni państwo po niemiecku niemieckie imiona dni tygodnia po niemiecku dialog u lekarza po niemiecku godziny po niemiecku części ciała niemiecki opis dnia po niemiecku owoce po niemiecku.Pomożecie?. das Tier - zwierzę die Tiere - zwierzęta.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "ROZTWÓR DELTAMETRYNY DLA ZWIERZĄT" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.. Jego sierść jest biało-czarna.. 3 Inne.. To świetny sposób na poszerzenie swojego słownictwa w języku niemieckim nie tylko dla początkujących.. Indeks:Niemiecki - Owady.konnen odmiana rozmówki niemieckie opis przyjaciela po niemiecku zwierzęta po niemiecku essen odmiana szanowni państwo po niemiecku niemieckie imiona dni tygodnia po niemiecku dialog u lekarza po niemiecku godziny po niemiecku części ciała niemiecki opis dnia po niemiecku owoce po niemiecku.Przykładowy opis rodziny: Ich heiße Olivier, bin 18 Jahre alt und wohne mit meiner Familie in Warschau..

;]Zwierzęta po niemiecku.

Po niemiecku, ale kolejność może być inna.. Dzięki wygodnej kategoryzacji łatwo odnajdziesz szukane słowo.Ogłoszenia o tematyce: opis kota po niemiecku na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy.. I prosiłabym ,aby to nie myło dłuższe niż na 1/3 strony A4.. Z tego, co mi tu napisałeś - że się wabi max, jest rudy i mały - w sumie więcej się napisać nie da.. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inneLiczba wyników dla zapytania 'przywitania po niemiecku': 10000+ liczebniki porządkowe po niemiecku Połącz w pary.. .Opis Zwierzaka po Niemiecku pomocy !. 1 Zwierzęta udomowione.. No to zaczynamy:Zwierzęta po niemiecku - słownictwo: wydawać by się mogło, że ucząc się niemieckiego wystarczy poznać kilka podstawowych nazw zwierząt: kot, pies, koń i może do tego papuga.No, chyba że jest się zoologiem, weterynarzem albo ornitologiem to jasne, warto też nauczyć się skorpiona czy mrówki.Części ciała zwierząt po niemiecku: czułek - die Antenne.. Brak wiedzy na temat cech człowieka, może być w Niemczech bardzo irytujące.. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. Tu masz, że mam psa, że się nazywa Max, że jest rudy i mały, że chętnie się z nim bawisz i że go kochasz.. Ma długi ogon i małe uszy.. Poniżej znajdziesz wszystkie słówka opisujące zwierzęta po angielsku, zarówno te najpopularniejsze, jak i te rzadziej spotykane, opisujące poszczególne gatunki zwierząt..

Mam napisać opis kota po niemiecku.

Kocham mojego kota!Spis treści.. Meine Familie ist nicht groß und besteht aus.1000 najważniejszych rzeczowników po niemiecku; Niemiecki Matura, poziom rozszerzony; 500 najważniejszych czasowników po niemiecku; Niemiecki Matura, poziom podstawowy; 300 najważniejszych określeń po niemiecku; .. zwierzęta niemiecki.. Los geht's!Leon śpi ze mna i ogrzewa mi nogi.. Przestawię ci 10 zwierząt po niemiecku, a w tabelce możesz zobaczyć jakie rodzajniki mają wymienione zwierzaki.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych .Cechy charakteru po niemiecku Każdy z nas ma swoje dobre i złe strony.. Niemal 30 fiszek z nazwami zwierząt domowych, hodowlanych i dzikich daje możliwość zapoznania się z niemieckojęzycznym sposobem opisu świata fauny.. 5 Części ciała u zwierząt.. Zwierzęta po angielsku to duża grupa przydatnych słówek.. Uwielbia jeść.. "leniwe zwierzę" (leniwiec) Murmeltier - dosł.. Mam królika który wabi się Maja.. 9.die Gazelle-gazela.Zwierzątka po niemiecku (Tiere auf Deutsch) - przydadzą się do opisu ulubionego zwierzaczka, do opowiadania o wizycie w ZOO, do opisu, jakie zwierzęta spotykamy na wsi..

4 Grupy zwierząt.

jest przyjacielskim zwierzęciem i lubi dzieci.. Dlatego powinieneś potrafić wyrazić swoje dobre i złe strony w języku niemieckim.Zwierzęta po angielsku.. Jest cały brązowy i ma długie uszy.. wg AwieczorekMusisz przetłumaczyć "ROZTWÓR DELTAMETRYNY DLA ZWIERZĄT" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Osoba mądra może być tchórzliwa, osoba arogancka może mieć kilka innych cech pozytywnych.. trąba słonia - der Rüsselfiszki zwierząt po niemiecku.. Pojęcia związane ze zwierzętami w języku niemieckim ( Deutsch) zob.. Jest cała czarna i ma długie uszy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt