Test z lektury tajemniczy ogród

Pobierz

a) drobna, wysoka, brunetka b) drobna, szczupła, jasna blondynka c) dobrze zbudowana, szatynka, brązowe oczy 2.. Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Tajemniczym Ogrodzie #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #frances h. burnett, #tajemniczy ogród 944 x, 2017-11-22 11:59:44Plik test z lektury tajemniczy ogrod klasa 5.pdf na koncie użytkownika lexflauta • Data dodania: 20 kwi 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test z lektury Tajemniczy ogród to przyjemny sposób na to, by sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą powieści, przyswoić sobie lepiej i bardziej trwale szczegóły, które często mają zwyczaj po prostu umykać.. i taka rozmowa więc nie polecam :( .test z lektury.. Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?. .Test wiedzy z książki ,,Tajemniczy ogród" .. Który z przedmiotów codziennego użytku uda Ci się ożywić i jaką magiczną funkcję będzie pełnić?. Który opis najlepiej pasuje do głównej bohaterki - Mary Lennox?. Quizy o książkach "Tajemniczy ogród" - jak dobrze pamiętasz.. 2 lata temu.. wg Kropidlowski.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym.. Witam, potrzebuje, aby ktoś z Was ułozył dla mnie 10 pytań i 10 odpowiedzi na Nie, pytania mają dotyczyć lektury Tajemniczy ogród - Frances Hodgson Burnett .Zobacz 12 odpowiedzi na pytanie: pytanie z lektury "tajemniczy ogród" 1..

... tajemniczy ogród.

Zobacz też: Frances Hodgson Burnett Mała księżniczka.. Wolne Lektury to projekt prowadzony przez fundację Nowoczesna Polska.. Znajdź słowa związane z lekturą "Tajemniczy ogród" Znajdź słowo.. Tajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Tajemniczy ogród 123 Porządkowanie.. quiz ten sprawdza czy znasz lekturę pod tytułem,,Tajemniczy Ogód ''.Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Quiz Tajemniczy Ogród - Super Test.. Szukaj.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. 45minut.pl; Publikacje; Język polski; Autor Grzegorz Tupaj Data publikacji 2014-05-15 Średnia ocena 3,00 Pobrań .Quiz z lektury "Tajemniczy ogród" Ania i Klaudia :) Autor: Unknown o 14:52.. Udostępnij.. Quiz wiedzy z lektury szkolnej "Karolcia".. Gdzie wychowywała się Mary?. Klasa 5 Polski.. Zawiera 16 pytań.. Jak dobrze pamiętasz lekturę "Opowieści z.. Tajemniczy ogród kl. Vd O rety!. fajne to jest mam test z tego 2 pazdziernika i sie ucze po prostu super.Test - Seria pytań wielokrotnego wyboru.. Chciał się poskarżyć b. Chciał wyjechać z nim w daleką podr .Witaj na stronie Quizz.pl.. :(" no i nie polecam bo z tajemniczego ogrodu dostałam ,3+, XD i tak nie polecam bo nawet jeżeli tysiące razy sprawdzi w lekturze to jak się odpowie poprawnie to moja mama mówi ,że maja to tajemniczy ogród jeżeli tego nie zrobisz na 45-45 to zabieram ci komurke na miesiąc..

U góry znajdziesz quiz tajemniczy ogród.

test dodany 12 lat temu przez ewelinkal.. Inne testy z kategorii.. Lektury Gimnazjalne popularność: 6825 dodał: Michae1994: Części mowy popularność: 1079 dodał: Alberto: Części mowy_Polski popularność: 447 .Zobacz 7 odpowiedzi na pytanie: Tajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi.. Rozdział 9.. Wyślij pocztą e-mail Wrzuć na bloga Udostępnij w usłudze Twitter Udostępnij w usłudze Facebook Udostępnij w .. fajny test pozdrawiam serdecznie.Test z lektury ,,Tajemniczy ogród" Test.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Tajemniczy ogród to jedna z najbardziej znanych powieści Frances Hodgson Burnett.. Czy te sytuacje Cię denerwują?. Test wiedzy online z lektury szkolnej.Test z lektury "Tajemniczy ogród" Grupa A 1.Kto napisał list do pana Cravena?. To nowoczesne narzędzie edukacyjne dla pokolenia zawsze online.Tajemniczy ogród streszczenie szczegółowe, I Nikt nie został przy życiu Mary Lennox miała opinię najbardziej niesympatycznego, despotycznego i samolubnego dziecka, jakie kiedykolwiek widziano.Dziewczynka urodziła się w Indiach, gdzie jej ojciec pracował jako urzędnik administracji kolonialnej.Matka, znana w kręgach towarzyskich z urody, dbała wyłącznie o siebie i nigdy nie .Test sprawdzający znajomość treści lektury - "Tajemniczy przeciwnik" Agathy ChristieTest sprawdzający znajomość treści lektury - "Tajemniczy przeciwnik" Agathy Christie..

Postanowiła obejść cały ogród.

Najdziwniejszy dom.. Doczekała się wielu ekranizacji, m.in. w reżyserii Agnieszki Holland w 1993. pytanie 1 z 10.. WYBIERZ I PODKREŚL JEDNĄ POPRAWNĄ ODPOWIEDŹ.. Ma formę pytań otwartych.Eduelo zawiera ponad 22 tysiące zadań i filmów edukacyjnych dla uczniów szkół podstawowych.. Jak dobrze pamiętasz "W pustyni i w.. Województwa i stolice.. Wybierz poprawną odpowiedź, aby kontynuować.Test znajomości lektury: Tajemniczy ogród.. Przy jednej z altan zauważyła kiełkujące rośliny.Tajemniczy ogród - Frances Hodgson Burnett [Całość Audiobook]Przygotowujesz się do matury, egzaminu, testu, poszukujesz pełnych wersji książek, tradycyjnych.Sprawdzian weryfikuje znajomość lektury pt. "Tajemniczy ogród".. Opublikowano: 11 luty 2010 | Drukuj | E-mail | Odsłony: 189940.. - Among Us.Test ze znajomości lektury "Tajemniczy ogród".. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści "Tajemniczy Ogród"?. Pani Sowerby 2.Dlaczego Colin pragnął powrotu ojca?. Jak brzmi tytuł książki w oryginale, tzn. w języku angielskim?. Sprawdź się!. Telefon - Wielkie głosowanie!. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. Rozwiąż test!. Mary zwróciła uwagę na ogromną ilość róż w ogrodzie - znajdowały się dosłownie wszędzie.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania..

Tagi dla tego testu: nauka,lekturaTajemniczy ogród.

Ta zapewniła jej, wszystko, co dziecku potrzebne, oprócz ciepła matczynego serca.Dział - test z lektury Tajemniczy ogród.. Bohaterowie, Tajemniczy Ogród O rety!. Krety!Test ze znajomości lektury "Tajemniczy Ogród" autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Zapraszamy!. Uporządkuj zdarzenia chronologicznie, dopisując odpowiednie cyfry w lewej kolumnie tabeli: .Tajemniczy ogród test Zobaczcie czy dobrze przeczytaliście lekturę!. Gdzie Mary urodziła się?Tajemniczy ogród - test znajomości lektury.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. wg Aleksandragolko.. Mary praktycznie nie znała swojej matki.. Jak dobrze znasz podział.Pasował.. Jednocześnie było tam niezwykle cicho.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. werindaxd 5 lat temu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt