Napisz w zeszycie krótki tekst o ulubionej książce lub ulubionym czasopiśmie

Pobierz

Temat: Es ist Nachmittag.Przeczytaj tekst O przypowieściach - podręcznik s. 289.. Zadanie 2 i 5 napisz w zeszycie.. - karty ćwiczeń str. 68 i 69 Edukacja matematyczna: - podręcznik str. 40 - zapoznać się z zadaniami.. W książeczce płynie rzeczka w książce szumi las, w prześlicznych tych książeczkach tysiące przygód masz.. Zeszyt ćwiczeń cz. 1 .. Podziękuj Napisz do mnie .Książka opowiada o Larry'm Daley'u, który po rozwodzie z żoną nie mógł znaleźć pracy.. Znajdziesz tu informacje z kraju i ze świata.. Wykonaj notatkę w zeszycie w oparciu o pytania: 1.Wypisz dzielnice Polski i władców którzy tam panowali w oparciu o mapę na stronie 194.Przepisz i przetłumacz Check these words.. Opowiada o Alicji ,ale nie takiej ,którą znamy, Alicja w filmie wpadła do dziury już po raz drugi, jednakże odkrywa Krainę Czarów na nowo.. Inne książki z tej serii.. O czym opowiadała, dlaczego właśnie ona tak bardzo podobała ci się?. itp.Utwórz nową prezentację i edytuj ją razem z innymi osobami w tym samym czasie.. no to będzie Boże Narodzenie .. Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz wybrany utwór.. Wszyscy biją mu brawo widać, że nasz gość śmiało wita się ze wszystkimi uczniami.napisz w zeszycie krótki tekst w którym zachęcisz kolegów do przeczytania swojego ulubionego mitu postaraj się aby w zdaniu podmiot i orzeczenie były określane co najmnie przez jedno określenie podkreśl związki główne :)))):):):):):):):):)):):w zdaniach pomoce daje naj tylko szybko pierwszą lepszą odpowiedź daje naj daje wszystkie swoje punkty.Przydatność 65% Napisz tekst: "Moje prawdziwe lub wymarzone Soplicowo" Akcja poematu Adama Mickiewicza pt.: "Pan Tadeusz" rozgrywa się w zamkniętej, uporządkowanej przestrzeni szlacheckiego raju..

Ma on ciemne, krótkie włosy i niebieskie oczy.

Wyobraź sobie, że opowiadasz kolegom i koleżankom z klasy o swojej ulubionej książce lub czasopiśmie.. 4 napisz krótki tekst w zeszycie o grupie ludzi w Polsce, którzy noszą jakieś stroje oraz z ćwiczeniówki ćw.. Pisząc ogłoszenie: Zacznij od przyciągającego uwagę nagłówka, np. Ogłoszenie, Uwaga!. Więc kochaj i nie marnuj książki i kartek nie wyrywaj też.Najbardziej grzejące rzeczy w polskim internecie, o których mówią Polacy.. 1- zadanie z kropką.. Autor rozwiązania.. Teraz przeczytaj definicję notatki (Tabelka "Zapamiętaj!". Pewnego dnia Larry podjął pracę strażnika muzeum.. Przeczytaj uważnie temat w podręczniku s. 192, 194 i 195.. Pracuj niezależnie od tego, czy masz połączenie z internetem.. W filmie pojawiają się moi ulubieni aktorzy czyli m.in. Helena Bonham-Carter i Johhny Depp.Mamy 300g roztworu cukru o stężeniu 10%, co oznacza, że 10% tej masy stanowi sam cukier, a reszta to woda.. Ten temat podzielimy na dwie jednostki lekcyjne.. Na jego twarzy widać kilka piegów.. - karty ćwiczeń str. 32 i 33 Edukacja zdrowotna: Ćwiczenia ogólnosprawnościowe z zastosowaniem skakanki lubInformacje o książce..

30) i w zeszycie odpowiedz na pytania 1 i 2 str. 89.

He has dark hair and dark brown eyes.Napisz opowiadanie o przygodzie, którą przeżył ktoś, kto przeniósł się do świata przedstawionego jednej z lektur obowiązkowych.. Podręcznik.. Praca domowa: ćw.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Wywiad z moim ulubionym bohaterem książki.. Ćwiczenia: 1,2,3,4,5,6 strona 74-77Zapisz temat w zeszycie: Rozbicie dzielnicowe.. Czy wiesz, że swoją opowieść możesz zilustrować zdjęciami lub rysunkami umieszczonymi w prezentacjiZapisz temat i cel lekcji w zeszycie.. Przypomnijcie sobie jakie mamy rodzaje zdań.. Powodzenia w wykonaniu quizu !. Zapamiętaj nowe wiadomości.. Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.Pomyśl o swojej ulubionej książce z wczesnego dzieciństwa.. A jak znalazł, to zaraz ją tracił.. Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.Moim ulubionym filmem jest Alicja w Krainie Czarów.. Zeszyt ćwiczeń cz. 2.. Otwórz pomarańczowy podręcznik na s. 260 i przeczytaj wiadomości o dziejach książki.. Jest w moim wieku i chodzi ze mną do klasy.. Question from @Sqndrqxv - Gimnazjum - Język angielskiMożna także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Napisz krótki tekst o swoim ulubionym polskim święcie ..

Przeczytaj teksty, później posłuchaj(nagr.

W zeszycie: 1) Ćw.. Wydrukuj, uzupełnij luki i wklej lub przepisz do zeszytu zadanie z karty pracy: Karta pracy - przysłówekKotek pije., Ola maluje., Siedzę w domu., Mama gotuje., Tata jeździ., Tomek pisze., Pies gryzie., Mateusz gra., Wróble lecą., Zosia ogląda., Dzieci budują.Wierszyki o książkach "Dni oświaty, książki i prasy" Dziś są książki imieniny pójdę do niej w odwiedziny i zakładkę z barwną wstążką .. Edytuj pliki PowerPointa za pomocą Prezentacji.. tekst o .Pamiętajcie o spotkaniu na Teams o 10:00 Lekcja 1 Przeczytaj tekst informacyjny na stronie 66-67 z podręcznika.. 7, 8 i 9 w zeszycie ćwiczeń.. Bliżej słowa 1.. Bliżej słowa 8.. Bliżej słowa 1.. Lista lektur obowiązkowych znajduje się na stronie 3 tego arkusza egzaminacyjnego.Wpis na bloga po angielsku to jedna z tych form pisemnych, które pojawiły się na maturze z języka angielskiego dopiero niedawno.. Znamy się od podstawówki.. Bliżej słowa 7.. Mój przyjaciel ma na imię Franek.. Są u nas wywiady, opinie i felietony.. Zadanie: napisz krótki tekst o swojej ulubionej książce podaj w nim następujące informacje autor i tytuł,problematyka,bohaterowie,ocena utworu i jej Rozwiązanie: moją ulubioną książką jest cykl 39 39 harr 39 y potter 39 39 autorem książkiOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

Wykonajcie ćwiczenia związane z przeczytanym tekstem.

8.1 przekazuje ustnie informacje uzyskane z tekstu 4.1 opisuje ustnie zwierzęta opowiada o życia codziennego.. Nauczyciel.. s. 261)Opis przyjaciela.. Wszystko to bezpłatnie od Google.Zna i stosuje w mowie i piśmie przyimki czasu (at, in, on) i zaimki pytające rozumie ogólny sens tekstu 3.2. wyszukuje tekście czytanym.. Och.. już idzie!. Piszemy o wydarzeniach, polityce .Ogłoszenie to krótki tekst o charakterze informacyjnym skierowany do grupy osób zainteresowanych.. Wykonaj poniższe zadania.. Bliżej słowa 2 .. Ogłoszeniem informujemy o: wystawie, spotkaniu, zgubieniu lub znalezieniu jakiegoś przedmiotu, o zaginięciu zwierzęcia.. 9 str. 55 Język niemiecki.. Bliżej słowa 1 .. ZADANIA DO WYKONANIA .. Mieszka niedaleko i często go odwiedzam.. Wykorzystaj wiadomości z podręcznika i stron internetowych, które wcześniej podałam.. po angielsku oczywiście , bez tłumacza ;) szybka odpowiedź ;).".. Jest zawsze schludnie i czysto ubrany.W zeszycie napisz krótki tekst o wiośnie ćwiczenia str. 68. ćw.. Obliczamy masę cukru: 10%·300g=0,1·300g=30g.. Dziś do naszej szkoły ma przybyć osoba niezwykła i świetnie znana nie tylko mnie, ale i także innym uczniom.. Teraz czas na ćwiczenia.. Wydawnictwo: WSiP.. Kiedy zszedł do piwnicy, gdzie odpoczywali strażnicy, jeden z nich, Cecil, oprowadził go po muzeum.Opis znanej osoby po angielsku - wzór..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt