Test wiedzy z lektury akademia pana kleksa

Pobierz

dodany: 2015-09-30 20:35:54, przez: .Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. W akademii mogli uczyć się chłopcy tylko Ci którzy mieli imiona zaczynające się na literę A. Mateusz odrabia z nami lekcje i często zastępuje pana Kleksa w szkole, gdy pan Kleks idzie łapać motyle na drugie śniadanie.. Co znajduje się na trzecim piętrze Akademii?. Kolorowy.. Bardzo polecam!. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Akademia pana KleksaJan Brzechwa, "Akademia pana Kleksa" - test z lektury na poziomie trudnym.. a) na placu Czterech Wiatrów b) na ulicy .Witaj na stronie Quizz.pl.. Jak miał na imię Pan Kleks ?. Przekonaj się sam!. - Parę spodni, obrus, nowy kostium mamy 5.. 12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Osoby rozwiązujące ten quiz osiągają średni wynik 88%.. Warto przypomnieć sobie treść lektury, gdyż pamięć bywa ulotna.Lektura Akademia pana kleksa to ciepła i pełna humoru lektura do 3/4 klasy.. Udostępnij.. Różowo-Czarne.. #lektury #dladzieci.1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy: a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) W akademii uczyło się: a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch uczniów c) dwudziestu czterech uczniów d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4 .Najbardziej kompletny test z lektury Akademia pana Kleksa jaki znajdziesz w sieci..

Sprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.

- Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) Ogółem w akademii uczyło się a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch c) dwudziestu czterech d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4) Pan Kleks .Akademia Pana Kleksa - quiz wiedzy o niezwykłej książce.. Arkusz uwzględnia zadania typowe dla sprawdzianu po klasie VI(zadania zamknięte, zadania z luką, zadania dłuższej wypowiedzi pisemnej, zadania na dobieranie) i jest formą wprowadzenia uczniów kl. IV w specyfikę .1.. Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!Akademia pana Kleksa - test z lektury.. - Od pół roku 3.. Akademia pana Kleksa mieściła się przy ulicy Czekoladowej.. Test składa się z 12 pytań.. 2.quiz o k-pop hank moody sejm noga magik prawo paktofonika starożytność quiz kino amerykańskie matura z wos english biologia ekologia owe upjers koło dziennikarskie test wiedzy o muzyce fantasty test z romantyzmu nieoficjalne wiosna ludów test o finansach publiczn test z filmu test o filmie test o piłce nożnej strasznie łatwy potwierdz .Sprawdzian zaplanowany został jako podsumowanie omawiania lektury "Akademia pana Kleksa" w klasie IV, sprawdza znajomość tekstu oraz umiejętność czytania ze zrozumieniem..

Na jakiej ulicy znajduje się akademia?

"AKADEMIA PANA KLEKSA" JANA BRZECHWY PYTANIA ZWIĄZANE Z LEKTURĄ 1.. Sprawdź, co pamiętasz z tej książki!Myślisz, że dobrze znasz książkę "Akademia Pana Kleksa"?. Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymujesz 1 punkt.. Ta oraz inne bajki - streszczenie Adaś Niezgódka miał dwanaście lat i od sześciu miesięcy był uczniem Akademii pana Kleksa.. Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia Pana Kleksa?. Kliknij, żeby przejść do testu wiedzyPlik Sprawdzian z treści lektury Akademia Pana Kleksa test.doc na koncie użytkownika lucynabakula • folder Lektury kl. 4 • Data dodania: 11 lip 2011"Akademia pana Kleksa" - streszczenie szczegółowe, 1.. Baw się razem z nami!. Czym tym razem zaskoczy Cię wesoła świńska rodzinka?. Rozwiąż test z lektury i sprawdź!- Proszę, tu Akademia pana Kleksa.. Quizy Os. .. Wielki test wiedzy o królikach!. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Akademii Pana Kleksa.Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz ile wiesz o Akademii Pana Kleksa.. Pan Kleks miał na imię Ambroży.. Co się dzieje z panem Kleksem codziennie o północy?. Oczywiście, że obcy nie mogą go wcale zrozumieć, ale pan Kleks i jego uczniowie porozumiewają się z nim doskonale.. Skomentuj.. Od kiedy jest w akademii?. Zawiera nieodpowiednie treści?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.test z lektury pt.''Akademia Pana Kleksa'' test dla klas IV zapraszam wszystkich tych, co są z klasy IV :)Lektura 4 - Akademia Pana Kleksa - test Szybki test sprawdzający wiedzę z powieści Jana Brzechwy "Akademia Pana Kleksa"..

Rozwiąż test!Test z lektury "Akademia pana Kleksa" (Jan Brzechwa).

otwierał sekrety pana Kleksa Rozwiązanie - Pan Kleks po raz pierwszy spotkał szpaka Mateusza: a) w Chinach b) w Salamance c) na Wyspie Cukrowej d) w Krakowie .Jeżeli tak jak my oglądaliście w dzieciństwie "Akademię Pana Kleksa", to sprawdźcie, ile pamiętacie z filmu.. Pytania z treści lektury dla 4 klasy szkoły podstawowej.Quiz: Akademia pana Kleksa - test znajomości lektury Test ze znajomości lektury szkolnej Jana Brzechwy pod tytułem "Akademia pana Kleksa".. Zobacz, ile pamiętasz z dzieciństwa o Akademii Pana Kleksa, rozwiąż nasz quiz!Lista pytań z lektury Akademia pana Kleksa.. doggyster 3 lata temu.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.Akademia Pana Kleksa - jedna z najbardziej znanych polskich książek i filmów dla dzieci.. Zielony.. Czy uważnie przeczytałeś lekturę ,,Akademia Pana Kleksa"?. Sprawdź jak dobrze znasz treść książki.. jest to moja najlepsza lektura którą dotychczas czytałam xDD 10/10.. Wyślij zgłoszenie .Test z ''Akademii Pana Kleksa'' Jana Brzechwy.. Ach, prawda!TestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas ze wszystkich możliwych kategorii.. Jaki kolor włosów miał pan Kleks?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. Ile lat ma Adam Niezgódka?. Kto mógł uczyć się w Akademii ?.

Kolejny quiz wiedzy o Śwince Peppie.

Quiz w Poczekalni.. Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia?. Szukaj.. Przetestuj swoją wiedzę.Którą z części przygód jest Akademia Pana Kleksa?. 17 pytań.. - Czekoladowej 6 .. Gdzie znajdowała się Akademia pana Kleksa?. Niebiesko-Żółte.. Szary.. Jak dobrze pamiętasz przygody Pana Kleksa i jego podopiecznych?. Czego nie znosił Adam?. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Akademia pana KleksaTest ze znajomości lektury "Akademia pana Kleksa" J. Brzechwa Przy każdym z pytań zaznacz tylko jedną prawidłową odpowiedź.. - Krupniku i marchewki (kulinaria) 4..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt