Napisz o swoim ulubionym zwierzęciu po angielsku

Pobierz

(W notatce podaj: nazwę grupy, imiona uczestników i na czym grają, skąd pochodzą, jaki rodzaj muzyki śpiewają, tytuły min.. chciałabym pojechać na jakieś zawody- wygrywając je.. Z góry dziękuję poniżej.. 2011-06-01 17:48:35 napisz opowiadanie o swoim zwierzęciu po angielsku 2011-01-26 20:15:02 Napisz opowiadanie o swoim ulubionym bohaterze książki.. - opisz, jak przygotowujecie się do występu.. Ja wybrałam pływanie POMOCY SZYBKO !. 2011-12-10 17:28:41; Napisz po angielsku o .Napisz o swoim ulubionym nauczycielu i ulubionym przedmiocie po niemiecku.. :) Rozwiązania (0) Dodaj rozwiązanie.. Mój przyjaciel ma na imię Franek.. >>Nie musi być długie<.. Jest zawsze schludnie i czysto ubrany.Wiadomość po angielsku to jedna z krótkich form wypowiedzi, z którymi można spotkać się zarówno w pracy domowej, jak i na maturze podstawowej z języka angielskiego.. Twój zespół muzyczny planuje swój pierwszy koncert.. prosze o pomoc jak najszybciej bk mam na dodatkowy angielski Proszę o odpowiedź na pytanie Change the following sentences into Indirect speech .Napisz notatkę o swoim ulubionym nauczycielu!. 2010-01-14 19:02:10; Napisz notatkę o swoim ulubionym miejscu po angielsku np. co to jest, gdzie to jest , jak tam można spędzać czas itp. 2013-02-18 20:17:23; Napisz o swoim ulubionym programie.Po .Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o napisz o swoim ulubionym zwierzęciu opis po angielsku ma się w nim znajdować: Appearance Habitat (where it lives) Behaviour…Napisz o swoim ulubionym programie.Po angielsku!.

Napisz o swoim ulubionym zwierzęciu po angielsku min.

- napisz, jakie są Twoje odczucia .Napisz krótki tekst o swoim ulubionym polskim święcie.. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Napisz o swoim ulubionym zwierzęciu moim jest mój pies.Ma na imię Bibi a jej rzasa to shi tzu.. Na jego twarzy widać kilka piegów.. Question from @Marian560 - Szkoła podstawowa - Język angielskiOpis przyjaciela.. myślę,że kilka osób w mojej klasie też lubi ten sport.Napisz krótki tekst o swoim ulubionym polskim święcie po angielsku prosze o szybką odp.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.Musze napisać jaki jest mój ulubiony film po angielsku i opowiedzieć troszke o nim.nie musze miec tego duzo,tylko o czym on opowiada jacy bohaterowie,jaki rezyser i w ktorym roku np.my favourite films is "agent 2".The film tells the story about.. i dalej mi pomozcie proszeNapisz o swoim ulubionym filmie po angielsku.. Question from @Norbi7141 - Szkoła podstawowa - Język angielskiWpis na bloga po angielsku przykład 1.. Ma on ciemne, krótkie włosy i niebieskie oczy.. lubię go, ponieważ umiem pływać.. (O titanic ) tylko proszę nie linki tylko wypowiedź - MidBrainartZadanie: email po angielsku o ulubionym aktorze musi się w nim znajdować dlaczego jest sławny czym obecnie sie zajmuje i dlaczego go lubisz musi byc od 50 słow Rozwiązanie: my favourite actress is marlena dietrich she was born in 1901 and died in 1992 she was one ofNapisz o swoim ulubionym zespole po angielsku..

Podobne zadania ...Napisz sms o swoim ulubionym sporcie po angielsku.

- napisz o swoich planach na wieczór, - poinformuj, z kim zamierzasz spędzić wieczór, - podaj orientacyjną godzinę powrotu do domu, .. Opisz swoje wakacyjne praktyki na oddziale chirurgii ogólnej po 1 roku kierunku lekarskiego na 250-300 słów po angielsku, opisz co .napisz po angielsku o swoim ulubionym programie telewizyjnym.. Autor: annagil76, 2013-03-23 12:11:27 Dodaj do: napisz po angielsku o swoim ulubionym programie telewizyjnym najlepiej o rodzince.pl z tłumaczeniem proszę!. 2018-12-20 13:44:45; Kto mi pomoże napisać po angielsku 10 zdań o swoim ulubionym zwierzęciu?. i co robisz rano , w poludnie i wieczorem.. 2 płyt, jakaś ciekawostka) PLS Na jutro!. Mieszka niedaleko i często go odwiedzam.. że koty sa mądrzejsze od psów,to dla nich dozy zaszczyt.Mówi się że koty mają siedem zyć,niedziwie się że tak o nich mówią ponieważ widać to po ich zachowaniu.Mówi się że koty są najlepszymi zwierzęcymi kaskaderami.Nie raz są bohaterami filmów na youtube,które skaczą z .DYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. hej mam napisać o swoim zwierzątku domowym np o psie mam opisac go jak sie nazywa ile ma lat co robi co lubi jeść i takie tam.prosze o napisanie textu po angielsku a po tem po polsku.z góry dziękujeNapisz 10 zdań o swoim ulubionym zwierzęciu.. W każdą lukę wpisz jeden wyraz.. Question from @NIK01234567890 - Szkoła podstawowa - Język angielskiNapisać o swoim zwierzątku domowym po angielsku np o psie ..

Wypracowanie o moim ulubionym miejscu w Londynie - Wembley.

2011-03-28 16:01:46; napisz opowiadanie o swoim zwierzęciu po angielsku 2011-01-26 20:15:02; napisz po angielsku o swoim ulubionym aktorze lub sportowcu 2011-02-20 21:42:38; Napisz którką notatkę o swoim ulubionym programie telewizyjnym po angielsku.. Jest w moim wieku i chodzi ze mną do klasy.. blogu: - poinformuj, gdzie koncert się odbędzie, i uzasadnij wybór tego miejsca.. 2013-03-11 13:00:06Najnowsze pytania z przedmiotu Język angielski 1 Uzupełnij zdania.. Wpis na blogu zespołu o pierwszym koncercie.. anitaska - jeśli napiszesz chociaż po polsku to mogę Ci to przetłumaczyć na angielski.. Na prowadzonym przez Ciebie.. Znamy się od podstawówki.. Dodaj do: Napisz e-mail o swojej ulubionej aktorce po angielsku.Przydatność 60% Wypracowanie o ulubionym miejscu w Londynie.. Najlepiej, by Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 3 rozwiązania: autor: bellatorumbra 30.9.2010 (19:14) Write about your life.. Question from @Kakakaka5 - Szkoła podstawowa - Język angielskiNapisz o swoim ulubionym sporcie po angielsku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt