Jakie zadania dała klara papkinowi

Pobierz

o atrakcjach, jak oceniam to miasteczko itp. tylko ja nie bardzo umiem ulladac zdania po ang i robie czesto bledy orto.. jowa89 Dac jej skore krokodyla ktorego sama zabila .. Jakie jest zdanie Wacława na temat małżeństwa z Podstoliną?. Z kim Rejent Milczek zamierza ożenić swojego syna?. 0 votes Thanks 0. mamba5577 1.przyniesie jej krokodyla 2.będzie jadł przez rok tylko chleb i wodę .3. za 200 pkt :D!. Jak się nazywali robotnicy?. 6.Z kim Milczek chciał ożenić Wacława 7.Kim był Śmigielski ?. W jaki sposób cześnik zawadamia Rejenta o wezwaniu go na pojedynek?. Józef tak kłamał, że z czasem przestał odróżniać fikcję od rzeczywistości.. Jakie jest zdanie Wacława na temat małżeństwa z Podstoliną?. Co miał z tym wspólnego Papkin?. Jakie plany małżeńskie ma Podstolina ,gdy zobaczyła Wacława?. 8.Kim był Wacław dla Rejenta 9.Kto dostarczył milczkowi wyzwanie na pojedynek ?. Papkin cieszy się z tego daru, ale jednocześnie obawia.. odpowiedź: Klara chciała, aby Papkin: żył o chlebie i wodzie przez 1 rok i 6 dni, milczał przez pół roku, dostarczył jej krokodyla.. Dwa pierwsze życzenie nie będą trudne do spełnienia.. 21.Perełka, Śmigalski, Dyndalski, Papkin, Podstolina, Wacław, Rejent, Klara, CześnikPomozcie zad.. 5.Jakim wydarzeniem kończy się utwór?. W jaki sposób cześnik zawadamia Rejenta o wezwaniu go na pojedynek?. Przecież musiało być jej znane tchórzostwo Papkina, więc by zniechęcić natrętnego wielbiciela wymyśla zadanie ponad jego siły, pozwala też sobie na zalotne zachowanie i niezobowiązujący flirt.Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Chodzi o zemste!.

Jakie trzy trudne zadania wymyśla Klara Papkinowi, który wyznaje jej miłość?

Komu Papkin przepisał w testamencie swoją szablę?Papkin dowodzi, że wszyscy "od bieguna do bieguna" znają jego rycerskie czyny.. kilka INFO o Starym Saczu;atrakcje; wieza widokowa w woli krogoleckiej, kapielisko stawy, oltarz papieski, rynek, restauracja, muzeum .Papkin: Oj, kot, pani matko,kot, .. , narobił mi w pokoiku 4.Kogo kocha Klara ?. Przedstaw w kilku zdaniach przebieg rozmowy rejenta z Mularzami.. Przecież Klara nie będzie mu towarzyszyła przez cały czas.. Konkurent gotowy jest skoczyć dla niej w ogień.. Nieosiągalne było w tamtych czasach zrobienie takiej rzeczy lub zajełoby ono strasznie dużo czasu.Stawia mu wiele warunków, a najbardziej wyszukany dla Papkina jest ten, kiedy Klara chce dowodu miłości w postaci krokodyla, bo tylko ten, który spełni jej kaprys może zostać jej mężem.. Zgroza.. Co miało się wydarzyć u trzech kopców w Czarnym Lesie?. i naj oczywiscie ;) Na podstawie model tekstu mam napisac opowiadanie po angielsku jakby o STARYM SĄCZU.. Jedyne, co dobrze robił to granie na gitarze.. przynieść krokodyla.. To zadanie miało zaprzestać nękaniom Klary przez Papkina.. Jakie warunki postawiła Klara Papkinowi zanim zgodzi się zostać jego zoną?. Dziewczyna oświadczyła, że zezwala, ale musi on dać dowody posłuszeństwa, wytrwałości i odwagi..

Kliknij i odpowiedz.Jakie zadania narzuciła Klara Papkinowi w zamian za swoją rękę?

10.Wymień 2 dokładne warunki, które Klara postawiła Papkinowi Hola!. Klara była tak zwaną dziewczyną z charakterkiem, była również inteligentna i błyskotliwa i te cechy bardzo często dawały o sobie znać.Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Inne zadanie które mogła wyznaczyć Klara PapkinowiZnasz odpowiedź na pytanie: Jakie 3 warunki postawiłą Klara ,Papkinowi po jego oswiadczynach ?. Jakie plany małżeńskie ma Podstolina ,gdy zobaczyła Wacława?. Dziękuję 3.Klara, jedna z głównych bohaterek komedii pt. "Śluby panieńskie" jest jedną z ciekawszych postaci tej książki.. Papkin tak też zrobił i poszedł do Podstoliny.16.. Ile im rejent zapłacił?. 21.Papkin jest wstrząśnięty.. w ,,Zemście''?. Wbiega Wacław i rzuca Papkinowi sakiewkę ze złotem.. Jakie trzy trudne zadania wymyśla Klara Papkinowi, który wyznaje jej miłość?. To zbuntowana osoba która lubiła zawsze stawiać na swoim.. Z kim Rejent Milczek zamierza ożenić swojego syna?. Klara zażądała od Papkina, żeby przyniósł jej krokodyla.. Ale trzecie zadanie… Kiedyś panny prosiły o kanarki, a dziś o krokodyle.. Podobała mu się Klara, uważał, że może zdobyć każdą kobietę.Papkin dostał także drugie zadanie w związku z myślą o małżeństwie z Podstoliną, miał on iść do niej i oświadczyć się z nią w imieniu swego pana..

Klara odpowiada, że nie jest tak okrutna.Jakie trzy warunki klara postawila papkinowi.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt