Czy warto ściągać argumenty

Pobierz

Korzystając z tych sposobów, wykorzystujemy czyjąś pracę i trud włożony w wykonanie zadania.. Pierwszym argumentem, który na to wskazuje jest fakt, iż jeśli ktoś wcale się nie uczy, lecz tylko zdobywa stopnie poprzez.. Język polski.. 4.podpowiadając nie zostawimy przyjaciela w potrzebie.. A ściąganie to rzecz dla mało ambitnych ;) Z resztą nauczycielka może coś podejrzewać, kiedy na sprawdzianie dostaniesz 4 a gdy cie będzie pytać o rozwiązanie jakiegoś zadania z testu nie będziesz umiała go rozwiązać.1.Teza:czy warto mieć swoją biblioteczkę 2.Argumenty: -własne ksiarzki to oszczędność czasu -natychmiastowa pomoc w nauce-podręczniki,słowniki,atlasy -stała i dostępna w każdej chwili porada w różnych dziedzinach życia -rozrywka -kształtowanie szacunku dla książki i umiejętności posługiwania się ją -zbieranie książek jako hobby 3.Podsumowanie:Warto mieć w domu.Ściąganie, według mnie wcale nie jest czymś złym.. Odpowiedź wydaje się bardzo prosta - aby zdobyć lepszą ocenę.1.jeżeli komuś podpowiem to ta osoba napewno się jakoś odwdzieńczy.. poleca 85 %.. temat:czy warto ściągać na lekcjach nawiązanie do tematu:w czym pomoże nam sciąga teza:warto robić sciagi argumenty: 1. robiąc ściąge wszybcie uczymy sie danej rzeczy piepisując ja na tzw. sciągę 2. ksztalcenie charakteru co do sprytności i sprytu 3. uczenie sie ( zeby zrobic sciąge musimy pierw znaleść imformacje .Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Jak napisac rozprawkę na temat "Czy warto ściagać" podajcie argumenty .Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Przygotuję argumenty do tezy: warto podpowiadać i ściągać A jeśli nauczyciel dopatrzy się podobny czy identycznych prac.1 answer..

Czy warto ściągać?

3 argumenty na TAKDla jednych ściąganie jest oznaką sprytu i zaradności, dla innych to zwykła nieuczciwość, jednak co do jednego wszyscy są zgodni - ściąganie jest częstym zjawiskiem w polskich szkołach.. Wtedy mamy do dyspozycji tak zwane "kropki" - możliwość nieprzygotowania.. Ale co zrobić, kiedy owe "kropki" się wyczerpią?. Strona główna » Refleksje o życiu » Ściąganie w szkole.. M.in. główną przyczyną jest przyłapanie ucznia na ściąganiu przez nauczyciela.. Zawsze wole korzystać ze swojej wiedzy, przyda to mi się potem w dalszych klasach.. 2.możemy polepszyć swoją ocene.. "Kto korzysta ze ściągawek i podpowiedzi, szybko stwierdza, że można się wcale nie uczyć, a jednak przechodzić z klasy do klasy; uzależnia się więc od tego rodzaju pomocy.. Wszystkie nasze braki wyjda w naszej przyszłej nauce i życiu.. Uzyskamy lepszą ocenę i w oczach nauczyciela będziemy postrzegani jako uczniowie zainteresowani jego lekcjami.Jest on potrzebny do pracy i nauki, a w wielu przypadkach również do komunikacji.. poleca 85 %.. Aby uświadomić, dlaczego jest on niezbędny, przedstawię kilka argumentów.. Uczniowie mają więcej czasu na wykonywanie innych zajęc niż uczenie się.. Pierwszym argumentem, który na to wskazuje jest fakt, iż jeśli ktoś wcale się nie uczy, lecz tylko zdobywa stopnie poprzez..

Podajcie mądre argumenty .

2.brak wiedzy na temat wielu rzeczy.plan rozprawki: teza:nie warto ściągać argumenty:robisz coś co jest sprzeczne z zasadami etyki, ściągając nie przykładasz się do nauki, kształtuje się w tobie zwyczaj pójścia na łatwiznę, ograniczasz swoje ambicje.Moim zdaniem nie warto sciagac poniewaz jest to nieuczciwe , co z tego że dostaniemy dobra ocene jak i tak nic nie umiemy.. Piszcie ładnie złożone zdania .. Kolejnym argumentem jest to, że ściąganie i podpowiadanie są formą oszustwa.. Dlaczego ściągamy?. Bez wątpienia w Internecie znajdziemy potrzebne nam informacje z każdej dziedziny wiedzy.Zazwyczaj uznajemy po prostu, że jest nam to już nie potrzebne i opuszczamy materiał.. Wówczas zagraża nam, a czasem nawet osobie, od której ściągaliśmy, uwaga lub gorsza ocena.Dlaczego nie warto ściągać.. Pliska :) Proszę czekać.mnie ściąganie jest to raczej sprawa wstydliwa , aniżeli poważna czy błaha .. Każdemu zdarza się nie nauczyć, czy zapomnieć odrobić pracy domowej.. 3.zamiast spędzić całą noc przy książkach możemy robić inne rzeczy.. Ściaganie może i ma swoje pozytywne strony bo nie trzeba sie uczyć i mamy wicej czasu na przyjemnosci, możemy dostać dobrą ocene bez wysiłku.Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Podaj po 3 argumenty za i przeciw na temat czy warto ściągaćNie warto..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt