Napisz opowiadanie o spotkaniu z jednym z bohaterów

Pobierz

a powinna liczyć co najmniej 60 wyrazów.. bardzo prosze o szybką odpowiedź.Napisz opowiadanie o .. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 słów.. Po szkole pobiegłam szybko do domu , ponieważ miałam w tym dniu umówioną wizytę u lekarza .. Pisz zgodnie z tematem i planem.. na adres mailowy: źmy dla przykładu takie wypracowanie: "Napisz opowiadanie o spotkaniu Stasia i Nel z twoim ulubionym bohaterem literackim lub filmowym".. Czy miało ono pozytywny wpływ na bohaterkę?Drugi z zaproponowanych tematów brzmiał: "Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej, który podczas spotkania nauczył Cię czegoś ważnego.Egzamin ósmoklasisty 2020.. Spotkania z biblioteką w Starym Sączu 12.Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów z Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego w czasie którego jeden z nich przedstawi najśmieszniejsza sytuację ze swojego życia.. Uczniowie mieli napisać opowiadanie lub przemówienie.. W swojej pracy wykaż specjalne zdolności wybranego bohatera.. Napisz opowiadanie o wymyślonej przez ciebie przygodzie tego bohatera, który swoim zachowaniem udowodnił, że przestrzega kodeksu rycerskiego.. W swojej pracy wykaż specjalne zdolności wybranego bohatera.. Proszę o wskazówki.. Odwołaj się do treści utworu.. Napisz opowiadanie o spotkaniu Marka Winicjusza z bo.. Jeden z bohaterów Pana Tadeusza przeniósł się do wsp .Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jeden z nich przedstawi najśmieszniejszą sytuację ze swojego życia..

Napisz opowiadanie o spotkaniu z jednym z bohaterów Kamieni na szaniec.

Twoja prac.. Napisz kilka zdań, jak należy opiekować się kotkiem; wymysl opowiadanie o przygodzie Krzyska i Bartka w s. napisz krótkie opowiadanie o jakies zabawnej histori.. Daje naj :) PS.Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jeden z nich przedstawi najśmieszniejszą sytuację ze swojego życia.. !Napisz opowiadanie o spotkaniu Małego Księcia z jednym z bohaterów "Kamieni na szaniec".. Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz obie wybrane postacie.. Podczas spotkania bohater ten nauczył Cię czegoś ważnego.. 2011-03-27 17:11:37 Przyglądając się portretowi Urszuli Kochanowskiej w Trenach napisz krótkie opowiadanie jednego dnia z jej życia .. "Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów lektury obowiązkowej z bohaterem innego utworu literackiego.Napisz opowiadanie o spotkaniu dwóch bohaterów/bohaterek dwóch różnych utworów lektur obowiązkowych.. Pracę możesz napisać na komputerze, w programie Word lub przesłać zdjęcie wypracowania.. Kamieni na szaniec.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 słów.Napisz opowiadanie o tym jak spotkałeś jednego z bohaterów lektury sposób na alcybiadesa w którym; Napisz opowiadanie o spotkaniu dwóch bohaterów literackich z lektury obowiązkowej z 7 klasy.Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jeden z nich przedstawi najśmieszniejszą sytuację ze swojego życia..

spotkaniu z jednym z bohaterów .

1 Zobacz odpowiedź Reklama .Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów lektury obowiązkowej z bohaterem innego utworu literackiego.Spotkanie to będzie początkiem wspólnej przygody która zmieni losy jednego z nich.Opowiadanie powinno dowodzić że dobrze znasz wybraną lekturę obowiązkową.Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów Balladyny z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jeden z nich przedstawi historię … Balladyny.. 2009-02-25 20:32:31Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej, który przekonał Cię podczas spotkania, że w życiu warto podejmować ryzyko.. Czy te lata rozstania nauczyły ich czegoś?Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem lektury "Quo vadis" Henryka Sienkiewicza.. Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz obie wybrane postacie.. (Proszę o przesłanie prac do 01.04.2020r.. Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz obie wybrane postacie.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 słów.. Jak ta wizyta wpłynęła na obu bohaterów?. Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz lekturę.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 słów.Napisz opowiadanie o spotkaniu Małego Księcia z jednym z bohaterów "Kamieni na szaniec"..

Napisz opowiadanie o spotkaniu po latach Małego Księcia z pilotem.

Pisz zgodnie z tematem i planem.. Pisz zgodnie z planem: we wstępie przedstaw bohatera wybranego przez Ciebie, w rozwinięciu przedstaw i opisz spotkanie, w którym udział wziął wybrany bohater,Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem literackim.. Wypracowanie powinno dowodzić, że .w zakończeniu napisz wniosek, jaki wynika z całej Twojej wypowiedzi.. Bohaterami mają być Staś i Nel z W pustyni i w puszczy , a to oznacza, że akcja może dziać się w Afryce za czasów powieściowych wydarzeń.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Napisz opowiadanie o swoim spotkaniu z bohaterem lektury Felix,Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi na poniedziałek daje naj!. Temat 2.. Napisz opowiadanie o Twoim spotkaniu z jednym z bohaterów powieści Felix Net i Nika.. Pisz zgodnie z planem: we wstępie przedstaw Tadeusza, bohatera Twojego opowiadania, zgodnie z treścią obowiązkowej lektury, "Jeden dzień z życia wiatru" 2011-10-14 11:09:28 Napisz krótkie opowiadanie pomorzesz?. Gdy przyszłam już do domu mama powiedziała mi że lekarz odwołał wizytę i mamy umówiony termin na inny dzień .. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 60 wyrazów.. Odpowiedź Guest.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 60 słów.. Czy czegoś ich nauczyła?. Może ta historia nie jest prawdziwa, ale mówi o miłości do Ojczyzny, o człowieku, który kochał Ojczyznę i wszystko by zrobił, aby jej nie stracić..

Napisz opowiadanie o spotkaniu po latach Małego Księcia z Balladyną.

Opowiadanie o spotkaniu z bohaterem literackim i przemówienie na temat tego, że książki mogą być źródłem mądrości - takie tematy do napisania mieli we wtorek do wyboru uczniowie VIII klas szkół podstawowych na egzaminie pisemnym z języka polskiego.Wyobraź sobie, że jeden z bohaterów powieści Krzyżacy trafił do naszych czasów.. Wygląd i cechy postaci powinny być zgodne z tym, jak je przedstawiono w utworze.. Pisz zgodnie z planem:Napisz opowiadanie o tym spotkaniu.. Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz obie wybrane postacie.. Potrzebne szybko!. Praca ma mieć 200 słówDAJE NAJNapisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego , w czasie ,którego z nich przedstawia najśmieszniejszą sytuację ze swojego życia .Wypisz co najmniej 200 słów!Napisz opowiadanie o Twoim spotkaniu z jednym z bohaterów powieści.. DAJE 100 PKT!. Wybierz jeden z czterech tematów i napisz opowiadanie z lektury Quo Vadis Napisz opowiadanie o spotkaniu dwóch bohaterów literackich z lektury obowiązkowej z 7 klasy.Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem historycznym.. Pisz zgodnie z tematem i planem.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 60 słów.. Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz wybraną z Krzyżaków postać, potrafisz oddać jej .Napisz krótkie opowiadanie.. (Jak najszybciej jak można i dziękuję każdej osobie która pomoże :) )Podobne: napisz opowiadanie o spotkaniu goplany z innym…Staś Tarkowski jest głównym bohaterem powieści… napisz opowiadanie o spotkaniu jacka soplicy z… napisz opowiadanie o spotkaniu jacka soplicy z…a powieści Ania z Zielonego Wzgórza,Recenzja książki… napisz życzenia ślubne dla wybranej pary… Pobierz, wysyłając SMS o treści LEAD.WKUWAM pod numer 92505 Wpisz otrzymany .Napisz opowiadanie o spotkaniu małego księcia z bohaterem lektury obowiązkowej.. Napisz opowiadanie z elementami opisu (skorzystaj z rad ze str. 92) Temat opowiadania - spotkanie z jedną z postaci historycznych ze str 91 (Adam Mickiewicz, Jan Matejko, Fryderyk Chopin) RADY DLA PISZĄCYCH OPOWIADANIE Z ELEMENTAMI OPISU: 1.11..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt